با استعانت از خداوند متعال «هجدهمین همایش ملی و هفتمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید» با همکاری انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران و انجمن مهندسی ساخت و تولید انگلستان به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور در تاریخ 11 و 12 اسفند ماه سال 1400 بصورت مجازی برگزار خواهد شد.

بدینوسیله از کلیه پژوهشگران، محققان، اساتید، دانشجویان، صنعتگران، کار آفرینان و صاحب نظران فرهیخته شاخه مهندسی ساخت و تولید دعوت بعمل می‌آید تا با حضور فعال خویش در این کنفرانس بر غنای آن بیفزایند.

بدیهی است مساعدت و همت والای شرکت کنندگان محترم در ارسال جدیدترین دستاوردها و نوآوری‌های علمی و پژوهشی خود در قالب نگارش مقالات تخصصی و ارزنده و نیز طرح‌ها و ایده‌های کارآمد خود بر اساس مهلت مقرر ارسال آثار، مزید امتنان بوده و تاثیر به سزایی در نیل به اهداف و هر چه شایسته برگزار شدن این کنفرانس خواهد داشت.

پیشاپیش به نمایندگی از دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور از همکاری و مساعدت عوامل علمی و اجرایی کنفرانس، سخنرانان کلیدی، مجریان کارگاه‌های آموزشی، حامیان کنفرانس و ... برای برگزاری هرچه با شکوه‌تر کنفرانس تشکر و قدردانی می‌نمایم.

 

یعقوب دادگراصل

دبیر کنفرانس